O MNIEHello! Mam na imię Kasia i jestem nauczycielem języka angielskiego, a wkrótce ukończę również edukację wczesnoszkolną i przedszkolną z neurodydaktyką.

W szkole państwowej i przedszkolu pracuję od 2014 roku.
Jestem nauczycielem kontraktowym, a w tym roku rozpoczęłam staż na stopień nauczyciela mianowanego.

Po ukończeniu studiów wcale nie miałam zamiaru pracować w zawodzie nauczyciela. Ale pewnego sierpniowego dnia podjęłam wyzwanie i teraz za żadne skarby nie zamienię swojej pracy na inną! :)

Praca stała się pasją. Ciągle chcę się rozwijać, bo uwielbiam to, co robię i lubię dzielić się swoimi pomysłami. W wolnych chwilach staram się urozmaicać swój warsztat pracy, biorę udział w licznych webinariach, szperam po Internecie w poszukiwaniu inspiracji, czytam blogi edukacyjne, oglądam seriale (i bajki) w języku angielskim :)

Bloga postanowiłam pisać, gdyż chcę dzielić się swoimi pomysłami z innymi. Przyznam również, że dzięki temu uczę się organizacji własnej pracy, co jest istotną rzeczą w pracy nauczyciela.

Jeśli masz pytania lub chcesz przekazać konstruktywną krytykę, zapraszam Cię do zakładki 'kontakt' (e-mail) lub na profil 'made by kate' na FB (wiadomość prywatna).Brak komentarzy:

Prześlij komentarz