O mnie

Cześć! Nazywam się Kasia Komarnicka. Jestem nauczycielką języka angielskiego.

Pracę w szkole i przedszkolu rozpoczęłam kilka lat po studiach. Dlaczego? Nie chciałam uczyć. Pracowałam w dwóch korporacjach. Jednak w sierpniu 2014 roku postanowiłam spróbować swoich sił w nauczaniu. Było to nie lada wyzwanie, gdyż nie zawsze było łatwo, ale udało się – sprostałam zadaniu i nie zamierzam rezygnować z pracy nauczyciela.

Pracuję z grupami przedszkolnymi, tymi z podziałem na wiek, a także mieszanymi (3-6 lat) oraz w szkole podstawowej, gdzie prowadzę klasy I-VIII. Mam również doświadczenie w pracy z gimnazjalistami i osobami dorosłymi. Staram się wykorzystywać zasady neurodydaktyki na swoich lekcjach. Wykorzystuję też swoje materiały, którymi dzielę się na blogu. Ciągle staram się rozwijać, uczestnicząc w różnych wydarzeniach oraz szkoleniach online.

Byłam gościem cyklu szkoleń „Songs & Stories” Marysi Bursche z Head Full of Ideas oraz jedną z prelegentek warszawskiego 4PACK-u pomysłów. Miałam również przyjemność przedstawić swoje pomysły podczas pierwszej edycji konferencji Get Creative Now. Jestem administratorem dwóch grup na Facebooku: Głowa Pełna Pomysłów – grupa dla anglistów pracujących z dziećmi, którą pomagam prowadzić Marysi Bursche i Angielski: egzamin ósmoklasisty, którą powołałam do życia z Karoliną Lubas.

Prywatnie jestem szczęśliwą mamą małej Martynki oraz żoną trenera i sędziego piłkarskiego. Lubię minimalizm i prostotę, chodzę w trampkach oraz kombinuję w kuchni.