Halloween costumes (printables)

Cześć! Długo zabierałam się do napisania tego posta. Materiały gotowe od kilku dni, a wpis czekał. Ale w końcu udało mi się znaleźć chwilę i oto jest, a właściwie są! Halloween costumes 🙂 Niestety ja w tym roku nie poprowadzę zajęć o tej tematyce, ale może Wam się przydadzą.🎃 Flashcards

Przygotowałam dla Was zestaw ośmiu kart obrazkowych. Sami dobrze wiecie, że można z nimi zrobić naprawdę wiele: od prezentacji słownictwa do różnego rodzaju gier 🙂

 
🎃 Memo

Z memo również możecie zrobić mnóstwo rzeczy: od zagrania w tradycyjne memo, po wykonanie przez dzieci dodatkowych kart z podpisami (i później zagranie obrazek-podpis) lub przyklejenie kartoników z obrazkami do zakrętek ze słoików i łowienie strojów, a nawet w grę Who am I?


🎃 What comes next?

Ostatnio przypomniał mi się wpis Marysi z Head Full of Ideas nt. Arctic Animals. Materiały, które stworzyła, świetnie sprawdziły się na moich zajęciach, więc zainspirowało mnie to do stworzenia takich oto kart pracy:

Dzieci świetnie radzą sobie z takimi ćwiczeniami. Doskonale wpływają one na powtarzanie słownictwa. Do pustych okienek i kart możecie dokleić rzepy – przy prezentacji gotowej planszy i podniesieniu jej, nie spadną.


🎃 🎃 🎃 🎃 🎃

Wszystkie materiały pobierzecie klikając w grafikę poniżej:

🎃 🎃 🎃 🎃 🎃

To tyle halloweenowo 🙂 Ale koniecznie śledźcie made by kate na fb. Wkrótce czeka na Was niespodzianka! 🙂
Dajcie też znać, jak Wasze przygotowania do Halloween 🙂


Dodaj komentarz