czwartek, 26 października 2017

Halloween costumes (printables)


Cześć! Długo zabierałam się do napisania tego posta. Materiały gotowe od kilku dni, a wpis czekał. Ale w końcu udało mi się znaleźć chwilę i oto jest, a właściwie są! Halloween costumes :) Niestety ja w tym roku nie poprowadzę zajęć o tej tematyce, ale może Wam się przydadzą.🎃 Flashcards

Przygotowałam dla Was zestaw ośmiu kart obrazkowych. Sami dobrze wiecie, że można z nimi zrobić naprawdę wiele: od prezentacji słownictwa do różnego rodzaju gier :)

 

🎃 Memo

Z memo również możecie zrobić mnóstwo rzeczy: od zagrania w tradycyjne memo, po wykonanie przez dzieci dodatkowych kart z podpisami (i później zagranie obrazek-podpis) lub przyklejenie kartoników z obrazkami do zakrętek ze słoików i łowienie strojów, a nawet w grę Who am I?


🎃 What comes next?

Ostatnio przypomniał mi się wpis Marysi z Head Full of Ideas nt. Arctic Animals. Materiały, które stworzyła, świetnie sprawdziły się na moich zajęciach, więc zainspirowało mnie to do stworzenia takich oto kart pracy:


Dzieci świetnie radzą sobie z takimi ćwiczeniami. Doskonale wpływają one na powtarzanie słownictwa. Do pustych okienek i kart możecie dokleić rzepy - przy prezentacji gotowej planszy i podniesieniu jej, nie spadną.


🎃 🎃 🎃 🎃 🎃

Wszystkie materiały pobierzecie klikając w grafikę poniżej:


🎃 🎃 🎃 🎃 🎃


To tyle halloweenowo :) Ale koniecznie śledźcie made by kate na fb. Wkrótce czeka na Was niespodzianka! :)
Dajcie też znać, jak Wasze przygotowania do Halloween :)


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz