I love my Family: piosenki z okazji Dnia Mamy / Taty / Rodziny

Ostatnie dni nie przyniosły nam zbyt wiele słońca, ale… wreszcie przyszedł maj! Mam nadzieję, że wraz z nowym miesiącem, pojawią się ciepłe dni – trzeba naładować baterie na ostatnie dwa miesiące pracy 🙂

Dzisiejsza pogoda sprzyjała siedzeniu w domu, czytaniu książek metodycznych oraz… szperaniu po Internecie, a w tym również po ‚fejsbukowych’ grupach.
Szczególną uwagę zwróciłam na ogromną ilość zapytań dotyczących piosenek na Dzień Mamy i Taty. Postanowiłam Wam trochę pomóc 🙂

Wyszukałam wiele piosenek, które, według mnie, są warte zainteresowania. Oto efekty moich poszukiwań:

Mother’s Day

Szczerze mówiąc w przypadku Dnia Mamy miałam problem – piosenek jest bardzo dużo i każda z nich ma w sobie coś oryginalnego. Wybrałam kilka pozycji. Nie może w nich zabraknąć piosenek The Kiboomers (koniecznie sprawdźcie wszystkie ich propozycje na ich kanale na YouTube).

Father’s Day

Jak piosenek z okazji Dnia Mamy jest mnóstwo, to tych na Dzień Taty niekoniecznie… Ale udało mi się znaleźć kilka propozycji:

Family Day
Jeśli nie planujecie przygotowywać Dnia Mamy i Taty osobno, a chcecie połączyć te wyjątkowe dni w jedno wydarzenie, proponuję takie oto piosenki:
♡ ♡ ♡ ♡ ♡ ♡ ♡ ♡ ♡ ♡
Jakie jeszcze piosenki dodalibyście do mojej listy?4 Komentarze

  • u mnie w przedszkolu te uroczystości są połączone, więc szukam czegoś uniwersalnego 🙂 bardzo podoba mi się piosenka w rytmie hip hop od the Kiboomers, ale miałbym chyba problem z wymyśleniem choreografii 😉 w tamtym roku w 6-latkach śpiewaliśmy "I love you" i tak spodobała mi się ta piosenka, że chyba skorzystam z niej jeszcze raz
    poza tym fajna jest wrzucona przez Ciebie wersja "Finger family", więc też chyba z niej skorzystam
    ja polecam także rodzinną wersję "The wheels on the bus" od Debbie Doo https://www.youtube.com/watch?v=IUa-_5UH4g0

  • U mnie w zeszłym roku pojawiła się "I love my mommy", ale tym roku imprezy będą połączone i stawiam na "I love you", a dodatkowo "Finger Family".
    I muszę przyznać, że wersja rodzinna "The Wheels on the bus" jest również genialna! 🙂 Dziękuję 🙂

Dodaj komentarz